سفارش خدمات خانگی با لم بده

ما کارای وقت‌گیرت رو می‌کنیم، تو به کارای مورد علاقه‌ت برس!

ماده ۱- کاربران :

۱- کاربر با ثبت سفارش در لم بده می‌پذیرد که قوانین و مقررات لم بده را به صورت کامل مطالعه کرده و پذیرفته است. این قوانین ممکن است در طول زمان تغییر کند، استفادۀ مستمر کاربران از لم بده به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است.

۲ - برای استفاده از لم بده لازم است ابتدا فرم ثبت سفارش تکمیل گردد.

۳ - کاربر می‌پذیرد اطلاعات خواسته شده را به صورت صحیح و به‌ روز در سرویس لم بده وارد کند.

۴ - با استفاده از سرویس لم بده کاربر می‌پذیرد که، از لم بده برای انجام هیچ فعالیت غیر‌قانونی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران یا مخالف با عرف جامعه استفاده نکند. کاربر حق ندارد اشیاء غیر مجاز از جمله مشروبات الکلی، مواد مخدر، سلاح یا سایر اشیاء یا حیواناتی که طبق قانون جمهوری اسلامی ایران مجاز نیست همراه داشته باشد.

۵ - کاربر متعهد می‌شود هیچ‌گاه از سرویس لم بده به صورتی که به لم بده یا شرکای آن صدمه‌ای وارد کند استفاده نکند.

۶ - کاربر می‌پذیرد که لم بده ممکن است از ارسال پیامک به عنوان راه ارتباطی شرکت با وی استفاده کند.

۷ - کاربر متعهد می‌شود پس از اتمام سفارش از هیچ بخش از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده از سرویس لم بده، از کاربران یا لمرها کسب کرده است هیچ‌گونه استفاده‌ای نکند. استفادۀ کاربر از این اطلاعات باید مطابق با عرف جامعه و قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

۸ - کاربر متعهد به رعایت همۀ قوانین اسلامی، شرعی، اخلاقی و اجتماعی جمهوری اسلامی ایران از جمله رعایت حجاب مناسب در هنگام استفاده از لم بده و هنگام حضور لمر است.

۹ - کاربر می‌پذیرد که لم بده خدمات نظافطی نیست بلکه تنها یک خدمات نرم‌افزاری است که ارتباط بین کاربران و لمرها را جهت توافق بر انجام یک سفارش فراهم می‌کند. در سرویس لم بده، لمر مختار است یک درخواست سفارش را بپذیرد یا رد کند، همچنین کاربر مختار است پس از ارسال درخواست سفارش، مشخص شدن لمر و قبل از آغاز عزیمت لمر به محل سفارش را انجام دهد یا خیر. لذا هر سفارشی که کاربر با لمر انجام می‌دهد باید به عنوان یک قرارداد لازم مستقل بین لمر و کاربر در نظر گرفته شود.

ماده ۲- لمرها :

۱ - لمرها متعهد میشوند که راس ساعت در محل سفارش حاضر باشند و تا پایان ساعت سفارش در محل حضور دائم داشته باشند .

۲ - با استفاده از سرویس لم بده لمرها می‌پذیرد که در حین سفارش، لم بده را وسیله‌ای برای تبلیغات و بازاریابی کالاهای شخصی خود قرار ندهد و از هرگونه معرفی و عرضۀ محصولات شخصی و یا محصولات متعلق به دیگران خودداری کند.

۳ - لمرها متعهد میشوند هنگام حضور در محل سفارش از استعمال دخانیات خودداری کنند .

۴ - خدمات لم بده ممکن است با مشارکت خدمات شرکت‌های دیگری ارائه شود که شرکت لم بده کنترلی روی آنها ندارد. در چنین شرایطی کاربر می‌پذیرد که این خدمات، قوانین استفاده و مقررات مختص خود را دارند و لم بده مسئولیتی در خصوص قوانین و خدمات این شرکت‌ها ندارد.

۵ - لمر متعهد می‌شود در تمام طول خدمت رسانی، حجاب اسلامی و قوانین عرف و شرع کشور را رعایت کند.

ماده ۳ - هزینه‌‌ها و پرداخت :

۱ - کاربر می پذیرد امکان استرداد هزینه‌هایی که کاربر به لم بده می‌پردازد وجود ندارد.

۲ - کاربر می‌پذیرد هزینۀ سفارش از طرف لم بده مشخص می‌شود و پس از استفاده از آن اعتراضی نسبت به هزینۀ سفارش نمی‌تواند داشته باشد.

۳ - پرداخت هزینۀ سفارش فقط از طریق روشی که توسط لم بده مشخص می‌شود، می تواند صورت گیرد. این روش‌ عبارت است از پرداخت اینترنتی از داخل برنامۀ موبایل و سایت . کاربر می‌پذیرد هزینۀ سفارش ارائه شده ممکن است بسته به ویژگی‌های سفارش ارائه شده از جمله نوع سفارش، زمان سفارش، مکان سفارش یا عوامل دیگر متغیر باشد.

۴ - کاربر می‌پذیرد هیچوقت درخواست لم بده ارسال نکند مگر اینکه قصد استفاده از سرویس لم بده را داشته باشد. کاربر اگر پس از ارسال درخواست سفارش و پذیرش درخواست توسط شرکت، در ساعت و روز مقرر در محل حضور نداشته باشد، هیچ گونه ادعایی مبنی بر بازگشت وجه و یا سفارش مجدد ندارد.

ماده ۴ - مسئولیت‌ های لم بده :

۱ - لم بده با تمام امکانات خود از جمله واحدهای خدمات مشتریان ۲۴ ساعته، واحد صدای مشتریان و میانجیگری تمامی تلاش خود را جهت رضایت کاربران، رفع اختلافات ایجاد شده در زمان ارائه و استفادۀ خدمات لم بده بین کاربران و ایجاد صلح و سازش فی مابین آنها می‌کند.

۲ - لم بده با استفاده از نظارت‌های خود تلاش می‌کند سفارش با کیفیت به کاربران، سلامت وسایل نظافت ، زمان ارائۀ سفارش و یا کیفیت و سلامت محصولاتی که با استفاده از سرویس‌های لم بده خریداری شود ارائه دهد.

۳ - لم بده تلاش خود را جهت استفاده از سرویس ارائه شده توسط گروه فنی لم بده می‌کند اما تضمینی نسبت به اجرا شدن آن روی همۀ دستگاه‌ها یا همۀ شبکه‌های ارتباطی (اینترنت، شبکه تلفن‌همراه و …) نخواهد داد.

۴ - تمامی اطلاعات کاربران بعنوان اطلاعات محرمانه نزد لم بده محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده جز مراجع قضایی.

۵ - چنانچه هر یک از کاربران لم بده در زمان استفاده از خدمات آن با مشکلی مواجه شوند برابر شرایط فوق می‌توانند شکایت خود را از طریق واحدهای خدمات مشتریان ۲۴ ساعته و صدای مشتریان لم بده مطرح و لم بده پیگیری لازم و تلاش خود را جهت حل و فصل اختلافات بعمل خواهد آورد.

ماده ۵ - خدمات پیشفرض لم بده برای مشتری‌ها :
ماده ۶ - مسئولیت کاربران و لمرها :

۱ - مسئولیت همۀ اقدامات و افعال کاربران و لمرها که ناشی از عدم رعایت قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران از جمله قانون مجازات اسلامی (ارتکاب جرم در هنگام سفارش) و قوانین مدنی (ورود خسارت به اموال کاربر) باشد، برعهدۀ شخص متخلف بوده و لم به هیچ گونه مسئولیتی در قبال اعمال و افعال فوق نداشته و نخواهد داشت و لم بده می‌تواند ضمن غیر فعال کردن متخلف، از طریق مراجع صالح اقدامات قانونی را علیه نامبرده نسبت به احقاق حقوق قانونی لم بده بعمل آورد.

۲ - هر گونه اقدامی از سوی کاربران که منجر به ورود خسارت به شهرت تجاری، نام و اعتبار لم بده شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی و لم بده حق غیر فعال نمودن کاربر و اقدام قانونی علیه وی را جهت مطالبه خسارت و احقاق حقوق قانونی خود خواهد داشت.

۳ - لمر متعهد می‌شود تنها از علایم و اقلام سازمانی استفاده کند که توسط لم بده تهیه و در اختیار او گذاشته شده است (دستمال ، شوینده و … با برند لم بده) و مسئولیت استفاده از اقلام و علایمی که سبب ایجاد مشابهت و یا ایجاد اشتباه برای کاربران و یا سایر اشخاص اعم از حقیقی و یا حقوقی کند بر عهدۀ لمر بوده و در صورت لزوم لم بده به قطع همکاری با نامبرده و پیگیری قانونی اقدام خواهد نمود و شخص متخلف مکلف به جبران خسارات وارده به لم بده خواهد بود.

۴ - در صورت برقرای ارتباط بین مشتری و لمرها خارج از حیطه ی کاری لم بده ، هیچ مسئولیتی متوجه لم‌بده نیست و بروز هرگونه مشکل به عهده‌ی شخص مشتری میباشد .

ماده ۷ - موارد فنی :

۱ - کاربر حق ندارد هیچگونه تلاشی در جهت استخراج سورس کد (Source Code) نرم‌افزارهای لم بده شامل دیکامپایل(Decompile) ، مهندسی معکوس(Reverse Engineering) یا فعالیتهای مشابه انجام دهد .

۲ - کاربر مجاز نیست با استفاده از روشهای Framing یا Mirroring یا روشهای دیگر نسخۀ دیگری از سرویس لم بده را روی سرورهای دیگر ارائه کند. همچنین کاربر مجاز نیست در نرم‌افزار لم بده یا در روش ارائۀ سرویس لم بده تغییر یا اخلالی ایجاد کند.

۳ - کاربر حق ندارد برنامه یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری (Indexing)، مطالعه یا هر گونه فعالیت داده‌کاوی روی سرویس اجرا کند.

۴ - کاربر حق ندارد هیچ فعالیتی در راستای حصول دسترسی غیرقانونی و غیر متداول به هیچ بخش سرویس لم بده یا سرویس های مرتبط با لم بده انجام دهد.

ماده ۸ - نحوه‌ی محاسبه‌ی هزینه‌ی سفارش :
ماده ۹ - قطع سرویس :

لم بده در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد حضور یک کاربر یا لمر میتواند برای شرکت یا سایر کاربران و لمرها خطرناک باشد یا مطلوب نباشد حق حذف دسترسی کاربر مذکور به سرویس لم بده را دارد.

ماده ۱۰ - توافقنامه غیر حضوری :

۱ - کاربر توافق میکند جهت مبادلۀ آسان اطلاعات، همۀ تغییرات و الحاقیه‌های قوانین و مقررات حاضر اعم از تغییر و اضافه کردن شروط آن، ارسال اخطاریه و ابلاغیه‌های مربوط به لم بده، از طریق سیستم رایانه‌ای لم بده بعمل آید و کاربر ضمن پذیرش اطلاع از شرط و روند اجرایی آن موافقت خود را نسبت به اعمال شرط مذکور اعلام میکند.

۲ - کاربر میپذیرد هر گونه رویه، اشکال، عبارات مبین تائید و اعلام قبولی و تصدیق داده پیامهای صادره از طرف لم بده به منزله امضا الکترونیکی و قبولی محسوب میشود و هر گونه ادعائی نسبت به امضا و قبولی مذکور غیر قابل استماع و مردود است.

۳ - کاربر با عضویت در سرویس لم بده قصد و اراده خود را نسبت به پذیرش انعقاد هرگونه اقدام و عمل حقوقی از جمله عقود و معاملات از راه دور و از طریق سیستم رایانه‌ای و الکترونیکی اعلام میکند.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: